Демарш в ООН! Це сталось щойно – вийшли всі: гучний скандал. Протест проти РФ!

Новини

Дипломати США, Великої Британії, Албанії та Мальти залишили неформальне засідання Ради безпеки ООН, коли з промовою виступала дитяча омбудсменка Росії Марія Львова-Бєлова.

Дипломати не захотіли сидіти за одним столом із чиновницею, яка перебуває в міжнародному розшуку за викрадення українських дітей.
Таким чином вони також висловили протест проти дезінформації, яку поширює Москва. Російські дипломати стали ізгоями на міжнародних майданчиках.

Понад 50 країн та ЄС засудили проведення засідання з виступом Львової-Бєлової. А Велика Британія бойкотувала зустріч та заблокувала телетрансляцію події.
Зазначимо, що 3 березня у Нью-Делі відбулась багатостороння конференція Raisina Dialogue, яку щороку проводять в Індії. Цьогоріч там виступав і Лавров. Міністр закордонних справ Росії просував російські наративи. Він заявив, що Москва є “жертвою” в російсько-українській війні.

“Війна, яку ми намагаємося зупинити, яка була розпочата проти нас, використовуючи українців”, – сказав Лавров.

Саме на цій фразі присутні в залі засміялися. Цей момент потрапив на відео.
Після короткої паузи Лавров продовжив:

“Позначилася на політиці Росії, в тому числі енергетичній. Яскравий приклад змін – ми більше не покладаємося ні на які партнерства на Заході”.

Також 1 березня 2022 року делегати кількох країн вийшли з аудиторії перед промовою глави МЗС Росії Сергія Лаврова під час засідання Ради з прав людини ООН у Женеві. Лаврову довелося виступати перед порожнім залом.