Депутат тримав у страху мешканців Закарпаття та збирав “данину”: що відомо про його діяльність

Новини

Співробітники СБУ здійснили затримання депутата та його спільника “при спробі першої виплати грошей” від постраждалого підприємця.

Спеціальна служба безпеки України успішно розгромила кримінальну організацію, яка тероризувала мешканців західного прикордоння України.

Як повідомили в СБУ, під час спецоперації, яка відбулася на Закарпатті, було затримано лідера цієї банди, який є також активним депутатом обласної ради та має статус кримінального авторитета в злочинному світі.politeka.net

Зловмисник є давнім спільником і кумом Віктора Медведчука, який колись призначив його керівником обласного осередку забороненої партії “ОПЗЖ”.

За інформацією слідства, затриманий депутат обласної ради керував бандою, яка залякувала мешканців прикордонного регіону та вимагала гроші від них.

Для досягнення своїх цілей вони створювали штучні конфлікти або вигадували “комерційні” суперечки, після чого вимагали грошову винагороду за їх вирішення.

У випадку відмови виплатити цю “данину”, злочинці загрожували жертвам насильством та можливим конфіскацією їхнього особистого майна.

За документами, депутат разом із своїм спільником – ще одним кримінальним авторитетом – вимагали від місцевого підприємця 20 тисяч доларів США.

Співробітники СБУ здійснили затримання депутата та його спільника “при спробі першої виплати грошей” від постраждалого підприємця.

поліція, поліція України, затримання