Володимир Зеленський відреагував на раптову смерть Ніни Матвієнко

Новини

Голова держави вшанував пам’ять легендарної співачки.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на сумну звістку про смерть Народної артистки Ніни Матвієнко.tsn.ua

Лідер країни вшанував пам’ять співачки на своїй сторінці в Instagram. Зеленський поділився світлиною з Ніною Митрофанівною та зауважив наскільки значущою була її постать для всього українського народу.

“Сьогодні від нас пішла дійсно народна артистка України. У всіх сенсах цього слова. Ніна Митрофанівна Матвієнко. Овації її унікальному співу звучали в залах по всій Україні, США, Канаді, Франції, Польщі, Південній Кореї, Мексиці, країнах Латинської Америки та багатьох інших місцях планети”, – написав президент.

© instagram.com/zelenskiy_official

Володимир Олександрович пригадав про найяскравіші пісні і кар’єрі співачки, які назавжди залишаться в пам’яті, а також висловив свої щирі співчуття родині Матвієнко.

“3 нами назавжди залишаться її неперевершений автентичний і справді магічний голос, її народні ліричні та обрядові пісні. Колядки, щедрівки, веснянки, купальські, жниварські й обжинкові, весільні пісні та колискові у її виконанні. Її “Чарівна скрипка”, “Дикі гуси”, “Квітка-душа”… Все це житиме вічно в нашій культурі, нашій музиці, нашій пам’яті. Мої щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять!”, – додав Зеленський.

Новина про раптову смерть Ніни Матвієнко сколихнула усіх вранці 8 жовтня. Про те, що співачка пішла з життя повідомила її донька Тоня Матвієнко. Вшанували пам’ять зірки у своїх соцмережах її колеги – Потап, Юрій Горбунов, Світлана Тарабарова та інші знаменитості поділилася теплими спогадами про Ніну Митрофанівну.