Держдеп закликав Росію вивести війська з України: ви не зможете виграти війну, незважаючи на підлу тактику

Новини

У Державному департаменті США закликали країну-агресорку Росію закінчити війну та вивести свої окупаційні війська з України. Там наголосили: незважаючи на звірства загарбників на окупованих українських територіях, РФ не зможе одержати перемогу.

Про це заявив заступник прессекретаря Держдепартаменту Ведант Патель на брифінгу у п’ятницю, 18 листопада. Він зазначив, що Росія має підступну тактику, але вона не призведе до успіху окупантів.

“Ми наполегливо закликаємо Росію вивести її сили (з України. – Ред.), щоби покласти край непотрібній війні, яку вона не може виграти і не виграє – незалежно від того, наскільки підлою та безрозсудною є її тактика”, – наголосив представник Держдепу.

Патель підкреслив, що Росія, яка несе повну відповідальність за війну в Україні, безрозсудно нехтує правами українців. За його словами, в останньому звіті Conflict Observatory детально описані численні випадки незаконних затримань, катувань і зникнення людей у Херсоні та області, вчинених збройними силами російських загарбників.

“Сьогодні ми знову закликаємо РФ припинити її фільтраційні операції, порушення та нехтування правами людини, зневагу до міжнародного гуманітарного права та Статуту ООН”, – зауважив він.

Патель наголосив, що Вашингтон продовжить “непохитно підтримувати уряд і народ України, який захищає свою країну та свою свободу”.

OBOZREVATEL