Діанка безслідно зникла разом з батьком, мама дівчинки просить про допомогу: “Не проходьте повз такої біди…”

Події

Де батько та його 12-річна дочка зараз – невідомо, чи на зв’язок вони не виходять. Мама дівчинки просить допомоги в пошуках.

На Херсонщині безвісти зникла 12-річна Діана Лях. Більше того, разом із нею зник і її батько. Поліція та волонтери розпочали пошуки, але вони поки що нічого не дали. Докладніше про те, як зникли дочка та батько розповіли у “Магнолія ТБ” та на офіційному Сайті пошуку дітей.

Відомо, що 8 жовтня 2022 року дівчинка поїхала з батьком за продуктами до міста Берислав і досі про них немає жодних звісток. Де вони зараз – невідомо. Мама дівчинки просить допомоги в пошуках.

Жінка розповіла, що одного дня до них додому прийшли росіяни. Вони наказали чоловікові сісти за кермо автомобіля, щоб відвести солдатів за продуктами до Берислава. Також було наказано взяти з собою маленьку дочку. У разі незгоди вони погрожували обстрілом. Після цього батько з дитиною зникли та на зв’язок не виходили. Невтішна жінка сама поїхала на їхні пошуки.

“Їх бачили разом із росіянами, але ніхто не знає, в якому напрямку вони поїхали. до сьогодні я не знаю, де вони. Можливо їх взяли в полон і під час відступу взяли із собою. Я прошу вас, не проходьте повз такої біди”, – поділилася вона.

Мама Діани не втрачає надії. З особливих прикмет у дівчинки є шрам від опіку з лівого боку обличчя, який вона отримала в дитинстві.

Якщо хтось бачив Діану Лях або її батька та знає, де вони можуть перебувати, набирайте з будь-якого мобільного оператора короткий номер “Служби розшуку дітей” 116 000 – дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.