Страхові виплати українцям, постраждалим через нещасні випадки на виробництві: коли чекати грошей

Події

Як повідомляє Пенсійний Фонд України у Фейсбук, страхові виплати проіндексуються з 1 березня на коефіцієнт 1,197. politeka.net

” Важливо!  Страхова виплата надається людині щомісяця з наступного місяця після місяця, в якому вона призначена і нарахована. Тобто виплата проіндексованої щомісячної страхової виплати за березень буде забезпечена у квітні”, – йдеться у повідомленні ПФУ.

У коментарях користувачі мережі скаржаться, що далеко не всі українці отримали виплати:

“А коли віддадуть сторонній догляд, медичний догляд, побутовий догляд? Вже повинні за січень, лютий, і ось скоро березень.

“Коли буде нараховано пільгу за січень? Немає часу стояти у кілометрових чергах до ПФ. Невже не можна відповісти у особистих?”, – пишуть у коментарях до публікації ПФУ.

“Доброго дня. Моя мама пенсіонер, переселенка з Донбасу, поїхала до Рівного у лютому 2023 року. Призначено пенсію, але виплати за попередній період навіть не планують виплачувати, не має жодного графіка та зобов’язань з боку ПФУ. яким чином ці гроші ПФУ планує виплачувати ?”, – пише Ольга Борисюк.

На прохання прес-служби ПФУ надати додаткові дані про її маму, Ольга відповіла: “я сьогодні о 14:00, 24.03.23 надала на вказану почту всю інформацію. Хочу наголосити, що у неї не має коштів для існування, окрім пенсії і обґрунтування ПФУ, відносно відсутності коштів, є вкрай не законним”.

Також жінка додала, що вони “чекали два місяці, поки нарахують, але заборгованість за три роки навіть не планується ніде в виплатах, хоча всюди кажуть що пенсія резервується, що буде виплачена, коли після смерті ? Це не гуманно як найменше, коли людина все життя працювала в державі”.