Дідусь навколішках благав лікаря про допомогу, але йому відмовили: “Рівень людяності дорівнює нулю”

Новини

В одній із поліклінік Києва сталася неприємна історія. Дідусь на колінах перед кабінетом лікаря благав про допомогу через нестерпний біль, але медкики йому відмовили у прийомі.  .politeka.net

Свідки зняли те, що сталося на відео, а кадри були опубліковані в Telegram-каналі ” Київ Info“.

Так, літній чоловік через біль у ногах ледве пересувався. Йому вдалося дістатися лікарні, проте він не записався на візит до лікаря через реєстратуру, що не сподобалося медикам. Тому незважаючи на те, що киянин стояв перед лікарями на колінах і просив допомоги, вони йому відмовили у прийомі.

Лікар казала пенсіонерові, що вона не може порушувати встановлені правила і прийняти того без запису. Жінка закликала його прийти на прийом пізніше, погодивши конкретний час. Медик каже, що не може ігнорувати чергу, адже інші пацієнти записалися до неї на прийом.

Пенсіонер із відчаєм голосить, що дійти вдруге він уже не зможе через свої хворі ноги. Він ледве пересувається і не може нормально ходити через біль.

“Я не можу! Я не придатний нікуди, не придатний нікуди ходити! Мені боляче!” – голосить він.

У результаті лікар просто зачинила двері кабінету – схоже, у деяких людей рівень людяності дорівнює нулю. А чоловікові нічого не залишалося, як підвестися та піти з лікарні. Це вийшло у нього насилу. Не зрозуміло, що завадило чоловікові записатися на прийом. Можливо, біль охопив його ноги раптово.