“Тепер можна”: Комаров із “Світ навиворіт” здивував кадрами із Залужним та Будановим

Новини

Ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров поділився раніше неопублікованими кадрами фільму та розкрив подробиці.

Авторський проект “Рік”, присвячений роковинам повномасштабної російсько-української війни, був випущений 24 лютого і включав репортажі Дмитра Комарова, зняті на гарячих точках. У телеграм-каналі Комаров розповів про нові подробиці, які не потрапили до проекту. politeka.net

Комаров зазначив, що кадри та інтерв’ю, зняті під час війни, мають особливу цінність і їх не можна просто залишати на полицях.

Крім того, він додав, що в процесі зйомок проекту “Рік” було знято величезну кількість матеріалу, який не потрапив у фінальний варіант, але має таку цінність для дослідження історії в майбутньому. Тепер можна опублікувати ці кадри.

У зв’язку з цим стартує новий цикл під назвою “Рік. За кадром”, у якому будуть показані повні інтерв’ю, які не увійшли до оригінального проекту.

«За матеріалами, знятими під час війни, наші нащадки та документалісти вивчатимуть цей надскладний та дуже важливий період у нашій історії. Тому так важливо залишати якнайбільше свідчень нинішніх подій» – додає Комаров.

За словами ведучого, глядачі зможуть дізнатися більше про те, що залишилося за кадром, включаючи разючі подробиці за лаштунками зйомок та інтерв’ю з впливовими військовими керівниками України.

У новому проекті можна буде побачити кадри і самі інтерв’ю з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, Головою ГУР Кирилом Будановим, Міністром оборони Олексієм Резніковим, Головою Служби безпеки Василем Малюком та Президентом Володимиром Зеленським.