Діти біля будинку чекали батьків, коли сmався вuбух: у Дніпрі загuнуло подружжя, яке втекло з Нікополя

Новини

Сім’я жила на восьмому поверсі у під’їзді, куди влучила ракета.

У Дніпрі в результаті російського ракетного удару по багатоповерхівці загинуло подружжяІрина та Максим разом із двома дітьми півроку тому втекли із Нікополя, який постійно обстрілює ворог.

Про трагедію розповіла дружина брата загиблого Валерія у себе в Instagram.

У момент вибуху 9-річний Тимур та 14-річна Кароліна чекали на батьків біля будинку на вулиці. Наразі вони перебувають у лікарні.

Квартира, де жила сім'я / Фото: _m.valeriya_ / ©

Сім'я жила на 8 поверсі / Фото: _m.valeriya_ / ©

“Саме в цьому домі, в цьому злощасному під’їзді жила сестра мого Антона. Восьмий поверх. Сьогодні можна без проблем розгледіти колір шпалер у вітальні, адже ці фото облетіли чи не весь світ. Діти вийшли на вулицю, коли клята бл*діна прилетіла прямо до них у дім”, – розповіла родичка загиблих.

Станом на ранок 16 січня відомо про 35 загиблих у результаті російського ракетного удару по Дніпру, двоє із них – діти75 людей травмованоДоля ще 35 мешканців будинку невідома, їх шукають під завалами понад добу. За попередньою інформацією, 72 квартири зруйновано. Пошкоджено понад 230.

Ірина та Максим загинули в Дніпрі / Фото: irina_tolpegina_pm / ©

Серед постраждалих – 27 річна Катерина Зеленська. Жінка перебувала під завалами близько 20 годин. Її забрали до реанімації із сильним переохолодженням. Однорічного сина та чоловіка постраждалої понад добу шукають рятувальники.