Настя з Дніпра, 23 річна дівчина, яка дивом вижила призналася: “Я стала популярною, хоч і не хотіла цього, майже кожен…

Новини

Дівчина з Дніпра, за порятунком якої спостерігала вся країна, розповіла подробиці трагедії.

У суботу, 14 січня, російська ракета знищила під’їзд дев’ятиповерхiвки в Дніпрі.

Дівчина, яку дістали з 6 поверху зруйнованого в Дніпрі будинку, —23-річна Анастасія Швець. Лише кілька місяців тому вона втратила на війні свого коханого, а тепер залишилася без дому. Доля її батьків, які також у момент трагедії перебували в квартирі, не відома.

“Я не маю слів, в мене нема емоцій, я нічого не відчуваю окрім великої пустоти всередині. Я не жила, а існувала весь час, намагалась змиритися, що мого хороброго Влада, Фотіка для побратимів і Котика для мене більше немає…я відчувала, що він буде мене оберігати. Мене накрило дверима в ліжку, частина кухні в кімнаті, ванної, кухні, коридору і коморки (хз як “кладовка” на рідній буде) немає, там прірва і я бачу інші частину під’їзду, чужого під’їзду. Він зберіг, я майже ціла, незважаючи на рану на голові і голі обдерті ноги”, — написала Анастасія Швець у себе в Instagram.

Дівчина також емоційно розповіла про можливу долю своїх батьків та кота.

“Я не знаю де батьки. Кажуть, що бачили живими, я впевнена, що вони були на кухні, якої вже нема. Рятуватись я не хотіла, хотіла щоб знайшли батьків. Розумію, що Річарда вже нема. Він навряд чи вижив. Згадую дурні жарти батька сьогодні, як з мамою сьогодні фоткали цуценят. Їли мамин Удон. Я стала популярною, хоча і не хотіла цього, майже кожен паблік мене публікує. А я хочу до батьків. Мені боляче. Чи я існую взагалі?”, — додала врятована.

джерело