Для чого прибуло до Білорусі нове угруповання військ: експерт відповів

Новини

Кордон України з Білорусю добре укріплений, зазначає експерт.

Завдання прибулого до Білорусі угруповання російських військ – утримувати українське угруповання на кордоні і не давати відійти йому на інші ділянки фронту, де тривають запеклі бої.

Таку думку висловив в інтерв’ю ТСН.ua військовий експерт Павло Нарожний.

“Я думаю, що завдання цього угруповання не атакувати і навіть не робити якісь диверсії, а їхнє основне завдання – утримувати те українське угруповання, яке стоїть на кордоні, щоб не дати перекинути це угруповання на Бахмут, Кремінну та інші напрямки, де йде гаряче зіткнення”, – сказав він.

За його словами, кордон України з Білорусю, зокрема на ділянці Сумської, Рівненської областей, добре укріплений.

“Там добре лінія укріплена, вона замінована, там нариті окопи тощо. Тому будь-яка атака на ці укріплення для тих, хто атакує, буде самогубною. Окрім самих укріплень, на нашому боці там сама географія – там величезна кількість річок, болот, струмків. Там є буквально 2-3 дороги, якими може пересуватися важка техніка. І ті дороги будуть дуже швидко перекриті. Тому вони загрузнуть просто на кордоні, де їх наші війська будуть методично знищувати”, – сказав експерт.

Загроза з боку Білорусі

Нагадаємо, до Білорусі перекинули ще один ешелон із російськими військовими в ніч проти 7 січня у складі близько 700-800 осіб. Ешелон проїхав тим же маршрутом, що й попередній, який прибув до Вітебська в ніч проти 6 січня та привіз близько 700-800 російських військових.

Тож за останні два дні Росія могла перекинути до білоруського Вітебська щонайменше 1400-1600 своїх військових.