Для чого Росія б’є ракетами глибоко по тилу України: Гуменюк назвала причину

Новини

Російські війська завдають ударів по глибокому тилу в Україні, щоб вплинути на морально-психологічний стан українців перед контрнаступом, а також на можливість поповнювати ресурси. Тим часом із окупованого Криму через “бавовну” виїжджати ті, хто “понаїхали”.

Про це повідомила спікерка Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону 14 травня. Вона розповіла, що ворог протягом цієї ночі наростив присутність корабельного угруповання в Чорному морі.

Зараз там перебувають чотири ракетоносії, в тому числі підводний. Загальна кількість ракет “Калібрів”, орієнтованих на Україну, може бути до 28 одиниць.

Також Гуменюк повідомила, що в Криму триває “сезон бавовни”.

“Там настільки тривожно, що всі маршрути перевантажені. Ті, хто “понаїхали”, продовжують пакуватися і їхати. Дуже суттєво впала в ціні нерухомість там. Вони в дуже прискореному темпі намагаються позбутися того, на що нібито мали власність, хоча вона незаконна. Але все ж таки інстинкт грабіжників у них спрацьовує. Навіть їдучи та рятуючи власне життя, все одно помародерити”, – розповіла Гуменюк.