У Лукашенка виникли серйозні проблеми зі здоров”ям: у мережу просочилися деталі

Новини

Після поїздки на парад 9 травня до Москви, де самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вразив хворобливим виглядом, до нього до Мінська з російської столиці кілька разів прилітали професори із центру імені Бакульова. Судячи з профілю лікарів, які відвідували Лукашенка, у нього виникли серйозні проблеми з ендокринною системою та серцем.

Про це з посиланням на джерело повідомило російський Telegram-канал ВЧК ОГПУ. Що стало каталізатором для різкого погіршення здоров’я білоруського диктатора – не повідомляється.

За даними паблика, справи зі здоров’ям у Лукашенка останнім часом йдуть геть погано. Зокрема, він змушений вдаватися до допомоги фахівців із Москви, які прилітають до Мінська для проведення консультацій.

“Джерело ВЧК-ОГПУ розповіло, що останнім часом у Мінськ для лікування Лукашенка неодноразово вилітали “професори” з Москви, в тому числі з центру ім Бакульова. ” Судячи з “набору лікарів” у Лукашенка був якийсь збій, який викликав дуже серйозні захворювання ендокринної системи та кардіологічні захворювання. Чим був викликаний збій – невідомо”, – розповіло джерело, знайоме із ситуацією”, – пише канал.

Згаданий Науковий центр серцево-судинної хірургії імені Бакульова при РАМН є одним із провідних серцево-судинних хірургічних установ Російської Федерації.

У Лукашенка виникли серйозні проблеми зі здоров"ям: у мережу просочилися деталі

У Лукашенка виникли серйозні проблеми зі здоров"ям: у мережу просочилися деталі