До останнього був відданий присязі: у боях за Україну загинув командир із Тернопільщини

Новини

У боях за незалежність України загинув 51-річний командир відділення взводу РХБЗ однієї з бойових бригад, молодший сержант Євгеній Махаринець. Відданий присязі на вірність Українському народу, Герой мужньо виконав свій військовий обов’язок.

Боєць був родом із міста Борщів на Тернопільщині. Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці “Другий-відділ Чортківського Ртцк-та-сп”. Життя командира обірвалося 15 серпня 2023 року. obozrevatel.com

“Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя захищаючи Україну. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати”, – зазначили у дописі.

До останнього був відданий присязі: у боях за Україну загинув командир із Тернопільщини

Нагадаємо, 17 серпня на Черкащині провели в останню путь загиблого на кривавій війні з Росією солдата Володимира Шаповала. Захисник загинув минулого року і вважався безвісти зниклим. Володимиру назавжди залишиться 28 років.

Також на фронті загинув молодий захисник із Краматорська Єгор Іванов. 22-річний військовий лише нещодавно одружився. У захисника було ще стільки планів, сподівань та мрій на це життя, однак окупанти їх зруйнували. 22-річний Герой назавжди доєднався до Небесних військ України.