Зеленський: проводимо повну заміну керівного складу військкоматів, цій системі потрібна гідність

Новини

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо підсумків перевірки “воєнкомів” і загалом роботи центрів комплектування. Систему чекає повна заміна керівного складу.

Про підписання відповідного указу сам глава держави повідомив у щоденному зверненні до українців. Він наголосив, що керувати ТЦК повинні досвідчені військові (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини). obozrevatel.com

“Воїни, які реально пройшли бойові дії, які реально розуміють, як і кого треба відбирати для наших сил оборони й безпеки, – саме такі воїни будуть керувати роботою територіальних центрів комплектування. Цій системі потрібна гідність. Цій системі потрібна раціональність. Цій системі потрібне вміння дати фронту саме таких людей, які можуть посилити нашу оборону”, – переконаний президент.

Він пояснив, що в кожній із 16 бойових бригад, які глава держави відвідав цього тижня, воїни говорили про проблеми з комплектуванням.

“Початок цих проблем – зокрема те, як працюють військкомати. Їхня робота має стати іншою. І стане. Завдяки бойовим офіцерам”, – наголосив Зеленський.

Новина доповнюється…