До сліз: мережу зворушили кадри з командиром, який приїхав на могилу загиблого воїна. Відео

Новини

У мережі з’явилося щемливе відео з командиром, що приїхав з Донеччини, аби прийти на могилу до свого полеглого у бою побратима. 33-річний гранатометник Ігор Юрасов з Волині загинув 10 червня 2023 року під Бахмутом.

На кадрах видно, що командир прихиляє коліно перед могилою свого підлеглого і плаче. Відео опублікувала сестра Героя.  obozrevatel.com 

До сліз: мережу зворушили кадри з командиром, який приїхав на могилу загиблого воїна. Відео

“Приїхав твій командир зі сходу. Як він сказав: “Нарешті я зміг приїхати до тебе”, – написала жінка.

Вона також показала скриншот повідомлення від командира, де той зізнається: “Його загибель відірвала половину мене”.

Ігор Юрасов вирушив на війну у жовтні 2022 року. А загинув 10 червня 2023-го у районі села Благодатне на Донеччині. Під час виконання бойового завдання, він отримав смертельне мінно-вибухове поранення.

До сліз: мережу зворушили кадри з командиром, який приїхав на могилу загиблого воїна. Відео

На Героя вдома чекали кохана дружина та маленький синочок: за день до поховання тата йому виповнилося 2 роки..

“Ігор Юрасов, позивний “Самець”, з перших днів зарекомендував себе як справжній лідер. Рішучий, ініціативний, з вираженими організаторськими здібностями. Прагнув вчитися, вміло міг користуватися усіма наявними на нашому ВОПі вогневими засобами. Майже відразу я захотів, щоб він був командиром відділення. Однак Ігор завжди повторював: “Я личок не прагну, а з хлопцями стоятиму до кінця”. Дуже швидко хлопці почали гуртуватися біля Ігоря, він користувався авторитетом. Коли постало питання на командира групи для закріплення на нових рубежах, то ні в кого не виникло сумнівів, що “Самець” підходить. У побуті поводив себе як гостинний господар. Вірний товариш, надійний побратим, лідер”, – згадував про Юрасова командир другого єгерського взводу.