До війни працював інструктором в автошколі: у Хмельницькому попрощалися із захисником, який загинув у боях за Україну. Фото

Новини

На Хмельниччині 14 грудня попрощалися з 39-річним захисником Миколою Ковальчуком. Воїн загинув у процесі переміщення на позиції під час мінометного обстрілу 5 грудня на Запорізькому напрямку.

Захисник був водієм-механіком розвідувального взводу у 33-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України. Про це повідомили у Волочиській міській раді.

До початку повномасштабної війни Микола Ковальчук певний час був водієм-далекобійником, а потім працював інструктором в автошколах Хмельницького.

Як розповів Суспільному колега загиблого Олександр, Микола був хорошим інструктором та добре ставився до своїх учнів, знаходив індивідуальний підхід до кожної людини.

Миколу Ковальчука призвали на військову службу в січні цього року. Він брав участь у бойових діях та загинув на Запорізькому напрямку. У захисника залишилися дружина, дочка, батьки та брати.

Загиблого захисника поховали на його батьківщині, в селі Попівка, що входить до Волочиської громади.

Внаслідок втрати земляка на війні у громаді 14 грудня оголосили днем жалоби, скасували всі розважальні заходи та приспустили державні прапори.