Сварка виникла через надбавку і премії голові сільради: нові деталі підриву депутатом гранат на засіданні сесії на Закарпатті

Новини

Закарпатські ЗМІ повідомили, що за кілька хвилин до того, як підірвати гранати у будівлі Керецівської сільради, депутат Сергій Батрин сварився з колегами. Однією з причин для сварки стали наміри депутатів виділити сільському голові від ОПЗЖ надбавку у 50% та щомісячну премію у розмірі 100% від окладу.

Батрин заявляв, що під час війни робити це категорично неприпустимо, і підкріпив свою позицію “аргументами” у вигляді гранат. Про це повідомляє “Закарпаття 24”. incident.obozrevatel.com

За даними видання, за кілька хвилин до інциденту Батрин бурхливо сперечався з колегами щодо виділення сільському голові, обраному від забороненої нині “Опозиційної платформи – За життя” надбавок та премій. Депутата обурили наміри інших представників сільради у розпал війни підтримати встановлення для голови надбавки у розмірі 50% від окладу та щомісячної премії у розмірі 100% від окладу.

Журналісти припускають, що саме це питання й стало каталізатором для подальших дій Батрина. Під час попереднього голосування він відмовився визнавати задовільною роботу сільського голови.

“Проте його претензії та аргументи на колег не подіяли – тоді він просто вийшов та повернувся вже з гранатами. У підривника-депутата був конфлікт із чинним головою ОТГ. Депутати навіть піднімали питання щодо дострокового припинення повноважень голови Керецьківської ОТГ Михайла Мушки”, – пише видання.

Журналісти також звернули увагу на те, що за кілька днів до сесії Батрин записав та опублікував у соцмережах відео з різкою критикою та озвучуванням претензій до місцевих посадовців.