“Доземний уклін і шана”: Україна попрощалася з Героєм, життя якого обірвалося під час виконання бойового завдання

Новини

Російсько-українська війна щодня забирає життя українських захисників, які всім серцем любили свою Батьківщину та вірили у її щасливе майбутнє. 30 березня загинув водій відділення управління мінометної батареї, молодший сержант Ігор Алексєєв. Із Героєм попрощалися 2 березня на Черкащині. На сторінці Фейсбук Михайлівської громади опублікували кадри прощання із захисником.  politeka.net

“Мужний воїн віддав своє життя за захист України, за наш край, нашу свободу та незалежність. Коридором поваги та зі сльозами на очах зустріли земляки кортеж із тілом загиблого бійця… Доземний уклін та шана відважному воїну!”, – йдеться у повідомленні.

Ігор Алексєєв виконував бойове завдання поблизу населеного пункту Верхньокам’янське Донецької області. Він виявив стійкість та мужність, але помер від отриманих поранень у бою. Саме 2 березня українському бійцю мало виповнитися 54 роки.

Захисник здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю електрик, проходив строкову військову службу. Все своє життя він працював за покликанням і мав золоті руки, якими сумлінно займався ремонтом. Разом із дружиною він виховав сина та дочку, а також мав двох маленьких онуків. Його призвали влітку 2022 року і він, не роздумуючи, пішов нести військову службу.

Проводити Ігоря Алексєєва в останній шлях прийшли не лише його друзі та побратими, а й жителі громади. З ним попрощалися під звуки гімну України та прощальний триразовий озброєний залп. Поховали Героя у селі Ребедайлівка у Черкаському районі Черкаської області.