Другий день народження: З лікарні виписали чотирирічну дівчинку, з серця якої дістали уламок російської міни (відео)

Новини

Чотирирічну Мію, яка отримала міно-вибухове поранення під час масованого обстрілу Херсона 19 листопада, виписали з лікарні. 19 листопада 2023 року маленька Мія з бабусею йшли з магазину неподалік їхнього дому.

Про це пише “Укрінформ”, передають Патріоти України.

«Буквально за 4-5 метрів від них вибухнув снаряд. Бабуся трішки прикрила її собою. Де не змогла прикрити онуку, трохи попало», – розповів дідусь постраждалої дівчинки Валерій. ʼЗараз дитина вже почувається добре.

«Сьогодні ви бачите посмішку на обличчі Мії. Вона посміхається і радіє життю», – додав кардіохірург, директор Інституту серця Борис Тодуров. «Мія мала не тільки поранення серця, шиї, а ще й рвану рану на нозі, що є теж міно-вибуховою травмою», – додав лікар.

Уламок у серці дитини був дуже небезпечним, адже ледь не зачепив великі судини серця, внаслідок чого могла настати раптова смерть.

«Тому це другий день народження дівчинки. Дідусь поряд, і вся команда тут. Сьогодні Мія вже усміхається, і ми всі раді та щасливі, що врятували її життя», – зазначив директор Інституту серця. Щоправда, бабуся дівчинки перебуває в лікарні Херсона, в реанімації, їй зробили операцію. Жінка – в тяжкому стані.