Дружина Павлика чесно поділилася, з чого почалися проблеми у їхнього сина: “Перестав все говорити і багато чого робити”

Новини

Молода дружина українського виконавця Віктора Павлика повідомила, що в їхнього однорічного сина Михайло виникли проблеми.

Молода дружина українського виконавця Віктора Павлика нещодавно зізналася, що їхній однорічний син Михайло страждає від затримки мови. Катерина Репяхова відвідала разом із хлопчиком багатьох лікарів, але вони так і не можуть виявити причини. Дружина Віктора Павлика у своїх Інстаграм-Сторіз зробила кілька зізнань на цю тему. politeka.net

Катерина Репяхова зізналася, що першим словом їхнього сина було – “мама”. Пізніше говорив “баба” та “дай”. А потім син Віктора Павлика дуже захворів, після чого перестав усе говорити та багато чого робити.

Так, хлопчик замовк, і у нього почалися проблеми зі здоров’ям після кишкової інфекції. У дитини тоді піднялася температура до 40 градусів і було постійне блювання.

Результати обстеження у спеціалізованого лікаря порадували зіркових батьків. Жодних патологій слуху у сина Віктора Павлика та Катерини Репяхової лікарі не виявили.

Також Катерина Репяхова перевірила чи не має малюка Розлади аутистичного спектру. На щастя, тут обстеження не показало відхилень у сина Віктора Павлика

“Діти з розладом аутистичного спектру – це малюки, яким важко підтримувати соціальні зв’язки і це не наше. Міхасіку виключили цей діагноз”, – додала Катерина Репяхова.