У будинку пари знайшли ультрарідкісну кобру-альбіноса: який вона має вигляд – фото

Новини

Плазун опинився в будинку через сильний дощ.

В Індії після злив у місті Коїмбатурі до одного будинку занесло масивну отруйну змію-альбіноса.

Про це пише dailystar.co.uk з посиланням на місцеву благодійну організацію із захисту тварин. tsn.ua

Мешканці були шоковані після того, як виявили у своїй оселі півтораметрову ультрарідкісну кобру. Фонд охорони дикої природи (WNCT) викликали у володіння незабаром після того, як змія була помічена, і благодійна організація направила професійного змієлова.

Кобра-альбінос / © dailystar.co.uk

Індійська кобра, відома як “Наджа Наджа”, є одним із видів змій “великої четвірки”. Від її укусу страждає найбільше людей у Південній Азії.

Вони становлять серйозну загрозу для людини, оскільки несуть у собі смертельну отруту, яка може викликати параліч і навіть смерть, якщо не надати своєчасної допомоги.

“Дуже важливо поводитися з цими зміями з великою обережністю та досвідом, оскільки будь-яка помилка може призвести до серйозних наслідків”, – йдеться у повідомленні WNCT у Facebook про інцидент.

Альбінізм – це стан, який проявляється в нестачі пігменту меланіну, що призводить до того, що в організмів з’являється біле волосся, пір’я, шкіра або луска, а в деяких випадках – рожеві очі. Захворювання зустрічається у всьому тваринному світі, насамперед у птахів, рептилій та земноводних, рідше у ссавців, включаючи людину.

Після того, як змію забрали з дому, представники WNCT заявили, що передали масивного плазуна чиновникам лісового відділу Коїмбатури. Його експерти оцінили стан здоров’я змії і випустили її до лісу.