Дружина продюсера “Квартал 95” розповіла, як пережити тяжкі часи

Новини

Актриса, дружина продюсера студії “Квартал 95” Олександра Божкова Ганна Саліванчук дала кілька важливих настанов українцям.

Актриса, дружина продюсера студії “Квартал 95” Олександра Божкова, Ганна Саліванчук поділилася у соціальній мережі Інстаграм не лише добіркою сміливих фото, а й цінними порадами. За словами Саліванчука, зараз у багатьох українців є різні проблеми, це впливає на рівень життя в цілому і тому важливо розуміти, як тримати емоційний стан у формі.politeka.net

Анна Саліванчук

«Останнім часом у когось не спитаю у всіх купу проблем. І не просто вірус і вітрянка, а все набагато глобальніше – онко, забирають квартиру несправедливо, згорів будинок, рак крові, хворі діти, облисіння через стрес і ще купу всього-і це тільки ті люди, які оточували мене за останній тиждень» – заявила Саліванчук.

Вона зауважила, зараз у всіх розбиті серця, але ми всі тримаємося з останніх сил. І токсичні люди, які користуються поганим станом друга, лише посилюють становища, з такими треба одразу прощатися, вважає Саліванчук.

«Припиніть критикувати себе – у кожного своя роль у житті, не заважайте собі грати свою.

Відганяйте страхи та сумніви. Будьте ласкаві до свого власного мислення — не засуджуйте себе за негативні думки. Хваліть себе. Полюбіть свої недоліки так само, як переваги.

Доглядайте своє тіло — стежте за тим, що ви їсте і п’єте. Не бійтеся просити допомоги та не відмовляйтеся, якщо вам її пропонують. Фокусуйтеся на своїх сильних якостях та перевагах – розвивайте їх. Ніколи не сумнівайтеся», – написала Саліванчук корисні поради для шанувальників у мережі.