Кoзловський підтвеpдив, що Кoндpатюк забиpає полoвину його вiйськової заpплати. В чому суть скандалу на 3 мільйони гpивень

Новини

Мобілізований співак Віталій Козловський, який влітку вступив у лави Нацгвардії і вирушив на фронт, прокоментував скандал щодо відрахувань його заробітньої плати на користь колишнього продюсера Ігоря Кондратюка.

Суди і виконавчі провадження між зірками тривають вже 10 років.

Суддя постановив, що артист повинен виплатити колишньому наставнику три мільйони гривень за виконання пісень, права на які йому не належали.

Коли виконавець став військовим, стягнення не припинилися. За словами Козловського, він не може розпоряджатися заробленими коштами. Про це співак розповів у своєму Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Вже 1 мільйон гривень я сплатив. Потім полетіли нові позови. Зараз маю сплатити ще 2 мільйони. Сьогодні військова частина відраховує від мого грошового забезпечення відсоток на погашення виконавчих проваджень. І на користь Кондратюка, і на штраф в держбюджет.

Проваджень декілька, тому після всіх відрахувань від зарплати лишається десь половина, яку я мав би отримувати.

Але і цей залишок, потрапивши на мою картку, одразу блокується і списується виконавчою службою майже повністю”, – пояснив Козловський.

Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає половину його військової зарплати. В чому суть скандалу на 3 мільйони гривень

Артист поскаржився, що в цивільному житті сприймав ці списання легше, ніж на передовій. За його словами, бійці з заробітньої плати перекривають частину потреб, а співак не може долучитися до цих покупок фінансово.

“До Кондратюка звернулись з листом з проханням призупинити стягнення на час проходження військової служби. Відповідь була така, що перебування на службі не заважає продовжити стягнення.

Я не збираюся жалітися, спекулювати статусом військового і говорити пафосні речі про те, що мені мають забути ці гроші. Співчуття мені не треба, бо історія не про це. Якщо суд постановив, що я їх маю сплатити – я буду сплачувати”, – додав нацгвардієць.

Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає половину його військової зарплати. В чому суть скандалу на 3 мільйони гривень

Вперше про стягнення з Козловського в статусі військового розповів продюсер Вадим Лисиця в Facebook. “Левову частку військової зарплатні, що отримує Віталік забирає його колишній продюсер Ігор Кондратюк. В мене є лише надія, що ці гроші йдуть на допомогу військовим”, – написав тоді він.

Додамо, що Ігор Кондратюк вже відреагував на мобілізацію свого колишнього підопічного в інтервʼю Славі Дьоміну на YouTube.

“Конфлікт був. Суди були. Усі він програв. Винен мені гроші. Нічого не сплачує. Це його життя. Мене цікавить тільки те, чи він виконає по суду те, що йому приписано. Суди виграно. Штрафи потрібно сплачувати. Він, як чоловік, повинен заплатити. Зі мною було б те саме. Я ставлюся до людей так, як хотів би, щоб ставилися до мене”, – сказав продюсер.