Думала, у батьків буде безпечніше: у Дніпрі ракета вбила жінку з дитиною, чоловік дивом вижив

Новини

Встановлено, що внаслідок обстрілу Самарського району Дніпра травми зазнали двоє людей – 58-річний чоловік та 57-річна жінка, їх госпіталізували до лікарні.

Як повідомили в Нацполіції, близько 4.30 надійшла інформація, що внаслідок обстрілу загинули двоє людей, серед яких – 2-річна дівчинка, та отримали травми люди. politeka.net

За фактом нічного обстрілу Дніпра порушено кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Як повідомляє “ТСН”, загинули 31-річна Ольга та її дворічна дочка Вероніка – їхній чоловік і батько дивом залишився живим, бо перебував в іншій кімнаті. Сім’я переїхала з Дніпра до батьків у приватний сектор, у безпечніше місце. Жінка перебувала у декретній відпустці та виховувала доньку.

Постраждали батьки Ольги, які перебували разом із подружжям у будинку – вони перебувають у лікарні у стані середньої тяжкості.

Уся родина спала, коли близько 4:30 ранку пролунав вибух. За словами родички загиблої, ракета знищила саме в кімнату, де спали Ольга з Веронікою.

“Загибла Ольга через війну перебралася до батьківського будинку. Думала – у приватному секторі безпечніше. Сподівалася – тут вона вбереже від російських катів свою дворічну дитину. Але… Зараз тут згарище. Їх більше немає. Батько та мати загиблої в лікарні” , – написав у Телеграм Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОВА.