“Дитина не дихала та синіла”: поляк врятував немовля з України, момент потрапив на відео

Новини

У пункті пропуску Устилуг-Зосін на кордоні з Польщею сталося непередбачене. Маленька дитина перестала дихати, а у мами почалася паніка і вона не могла нічого зробити. На допомогу прийшов польський прикордонник, якому вдалося дивом урятувати малюка. Відео із камер спостереження опублікував Надбужанський прикордонний загін. politeka.net

Стало відомо, що близько опівночі 3 травня на автомобільному переході у Зосині українка побачила, що з її малюком щось сталося. Перебуваючи в автобусі, вона помітила, що її дитина не дихала і синіла.

Жінка у розпачі вибігла з автобуса, тримаючи на руках немовля. Вона побігла в зону польської прикордонної варти і просила про допомогу.

Польський сержант прикордонної служби Матеуш Кондрат помітив стан дитини та її матері, яка тремтіла в жаху. Поляк не розгубився та негайно забрав хлопчика з рук українки.

Офіцер поклав дитину животом на ліву руку і кілька разів ударив її по спині. Після реанімаційних заходів хлопчик прийшов до тями. Сержант відразу викликав швидку допомогу на місце події.

Одразу ж прибув офіцер із дефібрилятором. Вже за 15 хвилин приїхала швидка допомога. Медпрацівники відвезли вже свідому дитину до лікарні.