Решетника з дружиною дорікнули за відео із трьома синами: “Соромно за таких як ви”

Новини

Телеведучий найромантичніших проектів “Холостяк” та “Холостячка” Григорій Решетник намагається весь вільний час разом із трьома синами та коханою дружиною. Христина Решетник на своїй сторінці в Інстаграмі поділилася милим відео, на якому показала, як вони провели разом вечір. politeka.net

Так, Христина Решетник зауважила, що у старших синів пари Дмитра та Івана зараз канікулі. Тому батьки вирішили вигадати для дітей якусь цікаву активність. До того ж із собою взяли й малого Сашеньку – молодшого сина, який ще не ходить до школи.

Зокрема, пара відвела дітей до дитячого центру. Там вони покаталися на всіх атракціонах і пограли на гральних автоматах.

“Ми так класно провели вчора день))Канікули у дітей – хочеться їм урізноманітнити дозвілля, тому доводиться піднапружитися і щодня щось вигадувати)) Інша справа у нас колись – відвезли на всі канікули до бабусі/дідуся і все) от тобі і дозвілля! Хоча, насправді, найкращі спогади у мене особисто якраз повʼязані з таким проведенням часу))”, – підписала кадри Христина Решетник.

У коментарях користувачі мережі писали компліменти для ведучого та його сім’ї. Були й ті, хто дорікав сім’ї за веселощі в момент, коли йде війна:

“Яка ви хороша сім’я”, “Дуже добре, що батьки можуть у такий час дарувати дітям щасливі моменти!”, “Малий уже й чималий, час летить”, “Самий час для веселощів, коли гинуть найкращі українці. Соромно за таких як ви “.