Дивом врятувалися від смерті: сімейна пара з Дніпра розпочинає нове життя “Я щаслива, що така можливість є”

Новини

Раніше Ольга розповідала, що буквально за 10 хвилин до вибуху була в кімнаті, якої вже немає.

Вона працювала за ноутбуком і залишилася живою лише тому, що чоловік покликав її до сусідньої кімнати, яка вціліла. Тепер 14 січня для Ботвінової та її чоловіка – другий день народження. politeka.net

“ВСЕ може змінитися в ОДИН МОМЕНТ”. Фраза, яка змінила моє життя 14 січня в день страшної трагедії в Дніпрі. Для мільйонів українців все змінилося в один момент 24 лютого 2022 року. Для тисяч турків і сирійців все змінилося в один момент землетрусу… Може тебе не стосуються катастрофи світового масштабу, але кожен з нас переживає особисті виклики, втрати, потрясіння… Якщо у твоєму житті все чудово – дякуй Богові і насолоджуйся життям та його благами і намагайся бути корисним оточуючим тебе”, — пише Ольга на своїй сторінці в Instagram.

Це вже втретє через росіян їм довелося обнуляти життя. 2014 року вона з чоловіком поїхала з Донбасу, оселилися в Херсоні, потім довелося тікати до Дніпра.

“Ми з супер-меном пережили страшну трагедію, дивом залишилися живі і почали життя наново. Я тотально щаслива, що така можливість є у нас. Сила кохання, подяки та віри день за днем ​​допомагає нам проходити найскладніший період життя. Кохання в наших серцях – це Божественний Дар. Любіть, будьте Коханими, втрачайте голову від любові ЗАРАЗ”, – наголосила Ботвінова.