Пророчі слова мольфара Нечая щодо подій на 2023 рік починають втілюватися в реальність.

Новини

До пророцтв людей з особливими здібностями багато хто почав більше прислухатися після того, як Росія напала на Україну. Наприклад, відомий мольфар Михайло Нечай, який жив на Івано-Франківщині та помер ще 2011 року, передбачав війну ще задовго до її початку. Який прогноз Нечай зробив на 2023 рік?

Про це пише Днепровская панорама, із посиланням на Униан.

Пророцтво Нечая про Україну

Понад 12 років тому Нечай сказав, що між Україною та Росією розпочнеться вбивча війна. Він казав, що з Володимиром Путіним спочатку намагатимуться домовитися, але потім усі зрозуміють, що він – підлий і лукавий. Як прогнозував мольфар, якщо Путін не поступиться, то світ чекає велике лихо.

Про яке саме лихо йдеться – точно встановити неможливо. Але багато експертів вважають, що Нечай натякав на ймовірний ядерний удар, у разі якого війна в Україні торкнеться практично всього світу.

Також здійснюються його пророцтва про те, що будуть зруйновані великі українські міста. Раніше уродженець Івано-Франківщини каже, що руйнування будуть навіть там, де про війну і подумати не могли. Справді, сьогодні ворожі ракети летять до всіх міст України, особливо під час масованих обстрілів.

Страшне пророцтво мольфара на 2023 рік

В інтерв’ю у 2009 році дід Нечай сказав, що відбудуться такі події, які назавжди поставлять хрест у дружніх стосунках росіян та українців. Так і сталося. Тільки тепер Росію нелюблять не лише в Україні, а й у всьому світі.

Кінець поточного року буде під впливом якихось перемог, але чи це буде глобальна перемога у війні, чи це будуть успіхи на окремих ділянках фронту? Залишається тільки здогадуватись.

Чіткої дати закінчення війни між Росією та Україною Нечай не назвав, але зазначив, що бойові зіткнення не продовжуватимуться довго. Можливо, наша перемога відбудеться вже найближчим часом.