Джамала показала, як виглядала у 14 років: фото тоді й зараз

Новини

Як пише Politeka.netДжамала – успішна українська співачка та переможниця Євробачення у 2016 році, де заспівала пісню 1944 року, завдяки чому завоювала право Україні приймати Євробачення-2017. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами, а після повномасштабного вторгнення одна з перших почала виступати в Європі, збираючи гроші на допомогу Україні.

Джамала

Не забуває Джамала і про соціальні мережі, де ділиться як творчістю, так і особистими кадрами. А цього разу зірка вирішила поговорити з фанатами, запропонувавши українцям розповісти, що вони знають про Крим та кримські татари.

“Тут завжди смачно нагодують і привітно зустрінуть кримські татари”, – написав один із фанатів у відповідь.

“Я працювала в сімейному кафе біля моря в Кучук Озені. 14 років мені”, – написала Джамала і показала себе 14-річну, згадавши ті часи.

“Депортація, поранені життя”, – написав ще один фанат.

“Це моя прабабуся Назилхан Яка, Слава Богу, вижила в цих нелюдських умовах і збудувала чотирьох синів, хоча, на жаль, дівчинку втратила в товарному вагоні під час депортації. Цю історію ви знаєте з пісні “1944”, – поділилася у відповідь історією Джамала .