“Слабкий та принижений”: епічний конфуз Путіна перед послами потрапив у прямий ефір

Новини

Серед них у Кремлі, зазначимо, була нова посол США в Москві Лінн Марі Трейсі, пише Politeka.net.

Після прийому грамот лідер Кремля заявив, що бажає дипломатам «усіляких успіхів» і, зробивши паузу, подивився на них. Однак іноземні посли не стали порушувати тиші.

Тоді путін ще раз акцентував увагу на тому, що залишає зал.

«На цьому церемонія, на жаль, у нас закінчується, бо санітарні обмеження й досі діють. Нам не вдасться з вами поговорити особисто, але в ході вашої роботи, певен, така можливість ще неодноразово буде», — сказав голова кремлівського режиму.

 

Однак і цього разу посли не стали аплодувати путіну. Деякі лише кивнули диктатору.

Кадри конфузу, який потрапив у прямий ефір, швидко розлетілися Мережею.

«Він міг би почати загрожувати їм ядерною зброєю»,

“Здавалося, що він був приголомшений і не знав, що робити”,

«Він виглядає слабким. Тепер принижено» , – коментують кадри користувачі Twitter.

Прокоментував принизливий для Путіна інцидент і колишній віце-прем’єр РФ Альфред Кох, назвавши його «епічним провалом».

«В принципі, всі вже чудово знали і до того, що він погано поінформований, що він сам свідомо обмежив себе не тільки просторово, а й з точки зору об’єктивності та повноти інформації про події, що відбуваються в країні та світі. Але це ніколи не було видно так наочно, як сьогодні», – зазначив Кох.

Російський опозиційний політик також звернув увагу, наскільки Путін виглядав безглуздо на тлі недоречної в нинішній ситуації імперської розкоші – прапорів, орлів, гербів і позолоти.

Також Кох нагадав, що всі санітарні обмеження у зв’язку з ковідом скасовані в Росії з 1 липня 2022 року і путін не далі як два тижні тому без рукавичок і масок спілкувався з людьми в Маріуполі, потискуючи їм руки та заходячи в гості, а через кілька днів він також невимушено спілкувався із лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

Така дистанція між путіним та послами, каже Кох, наштовхує його на думку, що в цей момент у залі знаходився не сам Путін, а його двійник.

«І саме тому він придумав версію про санітарні обмеження, що все ще діють. Адже підійди він до послів ближче, надто був би високим ризиком викриття!», – припустив Кох.

Так чи інакше, зазначає російський політик, армія з таким командиром не зможе перемогти ніколи.