Експерт назвав неочевидну причину для продовження мобілізації в Україні

Новини

У нашій країні є люди, які безпеку своєї родини не асоціюють з безпекою держави, підкреслив військовий експерт.

Мобілізація в Україні має продовжуватися не лише через те, що нашій країні необхідно утримувати лінію фронту й проводити ротацію воїнів, а і для того, щоб переконувати західних партнерів у такому меседжі – українці продовжують боротися. politeka.net

На жаль, в українській державі є сегмент населення, який безпеку своєї родини не асоціює з безпекою держави, розповів військовий експерт Микола Бєлєсков “Голосу Америки”. “Якщо Україна не буде готова далі продовжувати воювати, зрозуміло, що скептикам на Заході буде набагато легше просувати ідею про припинення допомоги: “А для чого ми повинні виділяти додаткові суми допомоги, якщо українці в принципі вже не хочуть воювати?”, – зазначив співбесідник.

Мобілізація в Україні по-новому – що “світить” українцям

Наприкінці грудня Кабмін вніс у Верховну Раду проект закону про удосконалення мобілізаційних процесів та військового обліку. Зокрема, урядовці запропонували знизити призовний вік з 27 до 25 років.

Раніше президент Володимир Зеленський під час підсумкової прес-конференції розповів, що військові хочуть додатково мобілізувати до 500 тисяч громадян України. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко вважає, що таку кількість українців, у кращому разі, можна мобілізувати за рік.