“У найближчі дев’ять місяців”: Україна вже скоро наблизиться до перемоги, але є важлива умова

Новини

Астролог Яна Тимощук розповіла, чого чекати українцям у 2024 році

Ми перебуваємо на порозі 2024 року, який може стати для нас переможним. Астролог Яна Тимощук в інтерв’ю УНІАН поділилася, які події чекають на українців у новому році.

Астролог зауважила, що Україна зараз перебуває у стані очікування — ресурсів, спілок, сили. У нас поки що більше захисна ситуація, коли ми обороняємося. Далі може розгортатись історія, коли буде жорстока боротьба за деякі території.

Також Тимощук зазначила, що рф створює нову зброю, намагається комунікувати з іншими країнами. Десь вони відходитимуть, але в тих напрямках вони можуть використати це потім, щоб це не була якась пастка для наших військових.

І хоча найближчими місяцями астролог не бачить, що на фронті будуть успіхи, вона зазначила, що “дзвіночки” нашої перемоги вже видно зараз.

Ми маємо силу, енергію збереження землі. Ми продовжуємо боротися. Вона прогнозує, що продовжуватиметься мобілізація, люди навчатимуться і в найближчі 9 місяців можуть бути великі перемоги.

Але при цьому вона назвала умову для цього — зміну стратегії. Тимощук вважає, що країні потрібні нові старі лідери. Зараз ситуація така, що прибравши досвідченіших командувачів, ми отримуємо не зовсім той результат, який нам потрібний. Тому нам потрібно переглянути систему управління та контролю.

Астролог прогнозує, що рф шляхом обману, ілюзії, маніпуляцій і тиску більше перемагатиме на інформаційному фронті.

При цьому, на питання, що ж може допомогти ЗСУ здобути перемогу, астролог витягла карту “Король жезлів” – це президент України Володимир Зеленський.

Тимощук пояснила, що є якісь таємниці, про які ми не здогадуємось. Можливо, найближчим часом ми щось дізнаємось. Але здебільшого ситуація залежить від уряду. Система потребує змін.