Електроприлади, які не слід підключати до подовжувача: поради, щоб уникнути пожежі

Новини

Прилади, що споживають багато енергії, стають небезпечними, коли ви підключаєте їх до подовжувача.

Коли двох виделок у розетці просто недостатньо для живлення ламп і гаджетів, необхідних нам для життя, більшість з нас звертаються до подовжувачів.

Але хоча ці гаджети можна використовувати для зарядки смартфонів або живлення розважальних систем, є деякі енергоємні пристрої, які ніколи не слід підключати до подовжувача.

Прилади, які використовують високу потужність, такі як кондиціонери, обігрівачі та тостери можуть призвести до перегріву подовжувачів, що створює небезпеку пожежі.

Вам також ніколи не слід використовувати подовжувач у приміщенні, де є ймовірність, що він намокне, наприклад, на кухні або в пральні.

Де б ви не використовували подовжувач, зверніть особливу увагу на його максимальну потужність (зазначену на етикетці пристрою) і переконайтеся, що пристрої, які ви підключаєте до нього, не перевищують цю потужність.

Холодильники

Великі прилади, такі як холодильники, вимагають багато енергії і часто вмикаються та вимикаються, що може легко перевантажити подовжувач. Ці пристрої слід підключати безпосередньо до розетки, призначеної виключно для живлення пристрою. Якщо ви намагаєтесь підключити до тієї ж розетки додаткові прилади, ви ризикуєте відключити ланцюг.

Мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч – це диво сучасного приготування їжі, її розморожування, приготування та розігріву за час, який займає звичайна духовка. Але вся ця чудова діяльність потребує більше енергії, ніж може забезпечити подовжувач. Як і звичайна електрична духовка, мікрохвильова піч повинна мати окрему розетку.

Кавоварки

Можливо, ви не думаєте, що для приготування ранкової чашки кави потрібно так багато енергії, але більшості кавоварок потрібно досить сила струму, щоб перетворити смажені зерна на гарячий напій. Включайте кавоварку прямо в розетку, інакше ви ризикуєте прокинутися та побачити недоварену каву.

Мультиварки

Ви можете подумати, що ви розумний кухар, коли підключаєте мультиварку до подовжувача, щоб звільнити місце для розетки для інших приладів на стільниці, але ви помиляєтесь. Цим кухонним приладам потрібно більше соку протягом тривалого часу, ніж може витримати подовжувач. А оскільки привабливість мультиварки полягає в тому, що вона може працювати без нагляду, вам обов’язково потрібно переконатися, що вона надійно підключена до розетки, щоб звести до мінімуму будь-які небезпечні наслідки.

Джерело: bobvila.com.