Обіцяла вилікувати: “ворожка” видурила в українки 1,9 мільйона, чим усе закінчилося

Новини

27-річна жінка використовувала соціальні мережі, щоб дурити людей.

Мешканка Сум видурila значну суму грошей у іншої жінки, пропонуючи незаконні “цілительські” послуги. Вона була затримана і підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення.

Подробиці з’явились на сайті Нацполіція. politeka.net

Суд вирішив тримати її під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон 778 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що 27-річна жінка використовувала соціальні мережі для поширення інформації про свої вигадані екстрасенсорні здібності. Вона також розмістила фейкові фотографії відгуків, щоб здобути довіру потенційних клієнтів.

Одна з жінок звернулася до псевдоцілительки, яка почала вимагати грошові кошти за різні атрибути для ритуалів, обіцяючи покращення її здоров’я. Зловмисниця вивела від неї загалом 1,9 млн гривень.

Зловмисницю затримали під час спроби отримати ще 160 тисяч гривень від потерпілої. Наразі вона підозрюється у скоєнні шахрайства, за фактом чого розпочато кримінальне провадження.

У цей час, за керівництвом прокуратури, слідчі поліції оголосили підозру жінці, яка відповідає за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Також був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон 778 тисяч гривень. Наразі проводиться досудове розслідування.