Фаріон закликала Зеленського і Залужного відреагувати на “хамську поведінку” військових ЗСУ

Новини

Українська мовознавиця, докторка філологічних наук, народна депутатка 7-го скликання Ірина Фаріон, яка втрапила в гучний скандал через образу українських військових, звернулася до президента Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Вона закликала їх “вжити заходів щодо хамської поведінки” заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна і начальника штабу  Богдана Кротевича на її адресу, які нібито “паплюжать честь українського офіцера і кидають тінь на всю українську армію”. obozrevatel.com

Про це Фаріон написала у своєму блозі. Про своє звернення до українських високопосадовців вона також поінформувала в Telegram. Воно, крім Зеленського і Залужного, було адресоване й міністру оборони України Рустему Умєрову.

Фаріон, яка сама ображала українських воїнів та тих, хто став на їхній бік, обурилася тим, що Жорін “послав її матом”. Також, за її словами, він своїм дописом нібито закликав до російськомовності в лавах ЗСУ.

“До публічного вияву неповаги до пані, а значить до потурання воїнської чести, долучився й начальник штабу майор Богдан Кротевич (“Тавр”) під час інтерв’ю Наталії Мосійчук, де абсолютно бездоказово назвав мене “пособницею російської пропаганди і, можливо, людиною з високим рівнем деменції”, – написала мовознавиця.

“Звернулася із заявою до управління протидії кіберзлочинам у Львівській області. Усе найпрекрасніше попереду. До перемоги. Дякую всім за натхненну підтримку. Мова – наш кордон і серце”, – додала вона.