Фотографія жінки, яка стоїть в будівлі аеропорту, миттєво розлетілася по Інтернету…

Новини

Фотографія жінки, яка купує квитки в будівлі аеропорту, миттєво стало популярною по одній дуже зворушливій причині. У підписі до фото чоловік розповів неймовірну історію.

Він реєструвався на рейс разом зі своєю 2-річною донькою. Тільки під час реєстрації він дізнався, що для малятка потрібен окремий квиток. Чоловік був вкрай збентежений, коли у нього попросили квиток на маленьку пасажирку. Справа в тому, що у нього не було з собою стільки коштів, щоби прямо на місці купити додатковий квиток.

Засмучений чоловік відійшов в сторону і зробив кілька дзвінків, які, судячи з його вигляду, не допомогли йому. Обійнявши дочку, чоловік сидів у розпачі. Раптом до них підійшла незнайома жінка. Вона купила квиток для дівчинки і вручила його приголомшеному батькові.

Співробітник авіакомпанії був дуже здивований. Адже квиток коштував 749 доларів. Ця ціна не збентежила жінку. Вона не роздумуючи розрахувалася за квиток пластиковою карткою. Батько дівчинки обійняв цю жінку і попросив її адресу, щоб мати можливість вислати гроші. У відповідь жінка сказала, що не потрібно повертати гроші, і навіть не варто хвилюватися з цього приводу.

Ця історія вперше з’явилася в мережі 8 березня і буквально розлетілася по Інтернету! Багато людей в коментарях висловлювали своє щире захоплення вчинком цієї незнайомки і просили всіх своїх друзів поділитися цією історією.

«Будь ласка, поділіться цією історією з усіма своїми друзями. Про неї повинні почути у всьому світі »- написав автор публікації.