“Трагічне повідомлення надійшло вчора..” Світив добром зсередини: у боях за Україну загинув 28-річний прикордонник

Новини

27 квітня у боях за Бахмут смертельне поранення отримав 28-річний службовець Держприкордонслужби Ігор Татунчак. Хлопець народився та жив у с. Підкамінь Івано-Франківської області, але коли отримав повістку на війну 11 березня 2022 року, негайно відгукнувся йти та захищати рідну землю.

Трагічну новину повідомили у Рогатинській міській територіальній громаді на Facebook. У юному віці захисник пережив справжнє горе – коли померли обидва батьки, він залишився круглою сиротою. news.obozrevatel.com

“Але серце цій скорботній дитині відкриває інша багатодітна сім’я – Романа та Марії Пук. І хоча у прийомних батьків було чотири сини, але вони любили Ігоря як рідного, намагалися виховати гідною людиною. Таким він і став. Його тепло не згасло, а світило людям зсередини”, – розповіли у муніципалітеті.

Востаннє у звільнення до рідного села Ігор приїжджав у Вербну неділю. А вже на Великдень було відправлено на Бахмутський напрямок, де наші бійці влаштовують російським загарбникам справжнє пекло.

“І раптом зв’язок із сином обірвався… Трагічне повідомлення надійшло вчора: “Ваш син Ігор Михайлович Татунчак загинув під час виконання бойового завдання внаслідок поранень, несумісних із життям”, – зазначено у повідомленні.

Світив добром зсередини: у боях за Україну загинув 28-річний прикордонник

Світив добром зсередини: у боях за Україну загинув 28-річний прикордонник

Редакція висловлює співчуття сім’ї героя, і дякує за виховання справжнього чоловіка, патріота.