Фреймут публічно поскандалила зі ЗМІ через доньку: у чому справа

Новини

Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка днями готує для українців лекцію “Манери під час війни. Доброта як зброя”, поскандалила зі ЗМІ. Причиною стали грубі повідомлення про дочку зірки від дівчини з фотографією з мікрофоном ТСН.

Артистка відзначила не тільки соцмережі ЗМІ, а й телеканал “1+1”, вочевидь, щоб публічно дорікнути їм. Відповідні дописи зʼявилися в Instagram Фреймут (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

Наразі акаунт авторки некоректних повідомлень недоступний. Проте телеведуча опублікувала скриншот та фотографії дівчини, яка образила її дочку. Мабуть, йшлося про 17-річну Злату Мітчелл.

Фреймут публічно поскандалила зі ЗМІ через доньку: у чому справа

“Навчи свою п**ду спілкуватися нормально. Подивись на свою прошм*ндовку малолітню”, – йшлося в повідомленнях.

Фреймут не тільки дорікнула ЗМІ та особисто дівчині, а й прорекламувала свій благодійний захід, де навчатиме манер під час війни. До речі, за нього ведучу захейтили, аргументуючи це тим, що вона під час повномасштабної війни живе в Великій Британії.

“Ніколи не публікуйте те, що не можете сказати у вічі”, – написала телеведуча. Варто також зауважити, що в публічному доступі немає згадок про те, що дівчина з скриншотів зірки працює в ЗМІ.

Фреймут публічно поскандалила зі ЗМІ через доньку: у чому справа

Нагадаємо, що це вже другий гучний інцидент, який трапився між зірками та ЗМІ цього місяця. Співачка Оля Полякова заявила, що буде судитися з українським виданням через статтю про її дочку. Докладніше про це – читайте за посиланням.