“Хай земля їй буде пухом!”: трагедія сталася в родині Кузьми Скрябіна, перші подробиці

Новини

У суботу, 23 вересня, пішла з життя мама Кузьми Скрябіна, відома українська письмениця та освітянка.

Мама Кузьми Скрябіна Ольга Михайлівна Кузьменко померла у віці 76 років.  politeka.net

Трагічну звістку повідомили на офіційній сторінці благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна в Facebook.

“Ця втрата важка для нас усіх. Ольга Михайлівна була справді чудовою і душевною людиною, з великим серцем. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять! Ми будемо сумувати”, — написали представники фонду імені Кузьми Скрябіна.

Ольга Михайлівна Кузьменко

Мама Кузьми Скрябіна працювала викладачкою фортепіано в музичній школі. Крім того, Ольга Михайлівна мала майстерню з виробництва керамічних дзвіночків та ангелів.

Після загибелі Андрія Кузьменка в ДТП в 2015 році Ольга Михайлівна видала три книги, присвячені синові: «Моя дорога птаха. Мамина книжка», «Група “Скрябін” та друзі по сцені», «Колискова для Андрійка».

Ольга Михайлівна Кузьменко

Нагадаємо, вранці 2 лютого 2015 року Андрій Кузьменко розбився в аварії біля села Лозуватка на Дніпропетровщині. Музикант повертався з концерту в Кривому Розі, коли його позашляховик Toyota Sequoia, рухаючись слизькою від дощу дорогою, вилетів на зустрічну смугу й зіткнувся з молоковозом “ГАЗ 53”. 46-річний Кузьма загинув на місці від отриманих травм.