“Де військкомат?”: Кошовий та інші зірки “Квартал 95” обурили українців новим номером

Новини

Зірки “Студії Квартал 95” на чолі з Євгеном Кошовим нарвалися на критику після чергового концерту.

Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Ткач, Юрій Крапов, Степан Казанін та інші актори “Квартал 95” під час концерту “Єдиного Кварталу” вирішили в формі пісні висміяти росіян через регулярні удари по території рф і тимчасово окупованого Криму.politeka.net

Зірки “Квартал 95” обіграли пісню “Хвилюватися немає причин” гурту “Бумбокс”. Але на відміну від лідера гурту Андрія Хливнюка, який із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист батьківщини зі зброєю, артисти “Квартал 95” продовжують розважати публіку, через що їм регулярно прилітає порція критики.

Квартал 95

Семеро артистів “Квартал 95” жорстко висміяли удари по окупантам, показавши найякравіші кадри з новин у телеграм-стрічці.

Деякі шанувальники “Квартал 95” у коментарях оцінили новий виступ Євгена Кошового, Юрія Ткача, та інших, але на гумористів обрушився і шквал критики:

“В Україні заходять додому воєнкоми до хати в грязних чоботах без дозволу, п***ять та не законно утримують. Зато чмохи співають і радіють життю. Кумовство версія 7.0”;

“Де військкомат? 7 здорових чоловіків готові до служби”;

Квартал 95

“Даа! спiвають?!!! а хто захищати буде свою Україну??Га???гарно все виходить!!чужими руками гарно жар загортать??!!”;

“Чому не там, де всi хлопцi? Спiвати гарно, хлопцi гинуть, а ви розважаєтесь”;

“Наскільки ви опустилися”;

“Які морди понаїдали!”.