Ховав гранати під ліжком 6-річної доньки: упіймали чоловіка, який готував трагедію в українському місті

Новини

Українська Служба безпеки затримала агента рф, який планував вчинення серії терактів на Запоріжжі. Контррозвідка виявила учасника російської агентурної мережі, яка готувала напади проти командування та спецпідрозділів Збройних сил України. Раніше двох організаторів цієї мережі затримали у прифронтових районах південного регіону.

Подробиці повідомила прес-служба СБУ.politeka.net

затримано зрадника, СБУ, скріншот

Третім зловмисником став мешканець Запоріжжя, який власноручно обладнав схрон під ліжком своєї 6-річної доньки, де зберігав автомат Калашникова з кулями, бойові гранати і велику кількість набоїв до стрілецької зброї. Цей арсенал планувався для здійснення терактів у місті та навколишніх районах, зокрема проти представників командування ЗСУ та спецпризначенців СБУ.

Розслідування встановило, що зловмисник вже навесні потрапив у поле зору російської спецслужби, які заохочували його прокремлівські погляди. Під керівництвом кураторів він обладнав таємний сховок, де зберігав незареєстровану вогнепальну зброю та інші засоби ураження.

затримано зрадника, СБУ, скріншот

Зловмиснику повідомлено про підозру, а правоохоронні органи вирішують питання щодо додаткової кваліфікації його дій. Розслідування продовжується з метою встановлення всіх обставин злочину, включаючи джерела постачання зброї до рук фігурантів.

Операцію проводили співробітники СБУ в Запорізькій області разом з Національною поліцією під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.