![](https://www.globalpress.co.ua/wp-content/uploads/2023/03/Snymok-ekrana-2023-03-23-v-17.52.17-730x406.jpg)
“І навіть совість не замучила”: у ТРЦ вкрали пожертви для ЗСУ, як усе було
Чоловік вкрав із торговельного центру скриньку пожертв для ЗСУ прямо з-під носа правоохоронців.
Кричущий інцидент стався 23 березня близько 8:30 у львівському ТРЦ на вулиці Кульпарківській. Переселенець захотів нажитися на пожертвуваннях людей, котрі збирали гроші для українських захисників. Про це детальніше повідомили у пресслужбі поліції Львівщини. politeka.net
Зокрема, зловмисник викрав ящик із коштами, які збирали на лікування військових ЗСУ. І совість його навіть не замучила. При цьому охоронцям ТРЦ зловмисник, одягнений у поліцейську куртку, назвався співробітником поліції. Тому в них не виникло жодних підозр.
Його намагалися зловити працівники торгівельного центру та патрульні. Чоловіка вдалося затримати на вулиці Науковій. На щастя, гроші він сховати не встиг. Особу втікача встановлено – ним виявився 28-річний мешканець Луганської області, який тимчасово проживає у Львові.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.