“Взагалі не хочу їхати з Криму”: росіянка, яка стала мемом, показала своє життя у РФ – це жах (відео)

Новини

У серпні минулого року вона влаштувала істерику через вибухи в Новофедорівці й прославилася в мережі.

Всі пам’ятають росіянку, яка після літніх вибухів в окупованому Криму завила в таксі й стала справжнім інтернет-мемом. Її фраза “Взагалі не хочу їхати з Криму, з Алушти…” відома кожному. Зараз героїня цього відео Світлана Логінова живе в Новому Уренгої, це Ямало-Ненецький автономний округ Росії.  УНІАН

Про це стало відомо з опублікованих Логіновою серією роликів на YouTube-каналі “Супер чоловік”. На кадрах жінка показує реалії свого подружнього життя.

Так, у свіжому ролику показала ціни на продукти на місцевому ринку. Судячи з її коментарів, вони її неприємно здивували.

А ще жінка скаржиться на погодні умови у березні. Так, у Новому Уренгої гірше, ніж у Криму.

“Березень божеволіє, взагалі нічого не видно, жах який. Тільки на позашляховиках можна було з двору виїхати. Там взагалі все замело, жах! Дивіться: ось вам і березень на півночі”, – сказала Світлана.

Як росіянка розплакалася, їдучи з Криму

Раніше в мережі опублікували відео, як мешканка РФ на відео в сльозах розповідає, що її повністю влаштовувало життя в окупованому Криму і вона не хоче нікуди їхати.

“Взагалі не хочу їхати з Криму, з Алушти… Як тут класно взагалі. Я звикла, тут як у себе вдома жили, настільки все душевно, по-домашньому”, — сказала таксисту росіянка, виїжджаючи з окупованої території.