Іллю Киву знайшли розстріляним у Підмосков’ї: всі деталі

Новини

Колишнього народного депутата України від “ОПЗЖ” Іллю Киву знайдено мертвим. Його тіло виявили у Підмосков’ї. Ліквідувала зрадника Служба безпеки України.

Про це повідомили власні джерела OBOZ.UA. Зазначається, що злочинця ліквідували зі стрілецької зброї.

Спочатку про смерть ексдепутата-втікача повідомили російські ЗМІ.

“У Підмосков’ї виявили тіло ексдепутата Верховної Ради Іллі Ківи, про це повідомляють джерела”, – йдеться в повідомленні.

Щоправда, наразі пропагандисти не опублікували ніяких фото чи офіційних повідомлень.

Водночас Telegram-канал “112” також повідомив про смерть скандального втікача та колишнього нардепа. Зазначається, що тіло Киви знайшли у підмосковному котеджному селищі в Одінцово. На місці працюють слідчі та з’ясовують всі обставини.

Іллю Киву знайшли розстріляним у Підмосков'ї: всі деталі

Російський пропагандистський канал РИА також опублікував інформацію про смерть ексдепутата-втікача, посилаючись на екстренні служби, та уточнив, що тіло знайшли в селі Супонєво.

“Тіло, ймовірно, ексдепутата Верховної ради Ківи знайдено у підмосковному селі Супонєво Одинцовського району, повідомили РІА “Новости” в екстрених службах”, – йдеться в повідомленні.

Іллю Киву знайшли розстріляним у Підмосков'ї: всі деталі

Згодом пропагандистський Mash написав, що на тілі зрадника знайдено різану рану та гематому.

“Скривавлене тіло Іллі Ківи виявили лежачим на снігу на території паркової зони готелю “Велич Country Club” у селі Супонєве. За нашою інформацією, на правій скроні була різана рана, на лівій частині обличчя – гематома”, – йдеться в повідомленні Mash.

Іллю Киву знайшли розстріляним у Підмосков'ї: всі деталі

Однак джерела OBOZ.UA повідомили, що ліквідація ТОПового зрадника, колаборанта і пропагандиста Іллі Ківи була спецоперацією СБУ. Злочинця застрелили зі стрілецької зброї.

новина доповнюється…