Йому назавжди буде 24: у боях на Донеччині загинув захисник зі Львівщини. Фото

Новини

У боях за Україну на Донецькому напрямку загинув молодий воїн ЗСУ Леонід Корягін із Львівської області. Він служив у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Захисникові навіки лишилося 24 роки. Про втрату повідомилаЧервоноградська міська рада.

“Проявивши стійкість і мужність у бою, захищаючи незалежність України і кожного з нас, 30 грудня 2023 року на Донеччині загинув воїн світла Корягін Леонід Ігорович”, – зазначили в громаді.

Захисник народився 27.03.1999 року, проживав у Червонограді. Його знайомі розповіли, що він був спокійною, врівноваженою людиною, дуже любив тварин.

Йому назавжди буде 24: у боях на Донеччині загинув захисник зі Львівщини. Фото

“Льоня ріс у мене на очах, оскільки багато часу проводив у своєї бабусі… Боляче, коли світ втрачає таких світлих молодих людей, яким би жити та творити наше майбутнє. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким”, – написала у Facebook Надія Липчук.

Вона додала, що воїн служив в 24-й ОМБр, його життя обірвалося 30 грудня в районі н. п. Костянтинівка Донецької області.

Прощання із захисником запланували в четвер, 4 січня. Земляків попросили не залишати рідних воїна наодинці з бідою та прийти підтримати сім’ю, гідно провівши Леоніда Корягіна в останню земну дорогу. Поховають його на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі.

“Не вистачить слів, аби висловити співчуття рідним та близьким Героя. Схиляємо голови у скорботі і поділяємо біль непоправної втрати. Світла пам’ять і вічна слава Герою”, – додали в громаді.