Мар’яна обурена: Безугла заявила, що її вирішили усунути з посади в Раді “максимально підступно”

Новини

Нардепка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла пообіцяла “не здаватися ніколи” після того, як комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував усунути її з посади заступника голови комітету. Про це депутатка 5 січня заявила у Facebook, передають Патріоти України.

Вона нагадала, що рішення про її усунення може бути ухвалено лише в залі ВР, а рішення комітету має рекомендаційний характер. “Зроблено все було максимально підступно: голова комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюся на засідання, за моєї відсутності, а колеги проголосували”, – стверджує вона.Безугла заявила, що їй “прикро за колег у комітеті”, які проголосували за рекомендацію усунути її. “Якби кожен [із них] активно долучився до роботи із сектором нацбезпеки та оборони і не приймав кон’юнктурні рішення щодо того, щоб вигідно сказати, а що – ні, то були б зовсім інші реалії. У нас – війна!” – вказала нардепка.

Про голосування на засіданні комітету ВР з нацбезпеки за рекомендацію щодо відкликання Безуглої з посади заступника голови комітету 5 січня розповів у Facebook народний депутат від “Батьківщини” Вадим Івченко. Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що Безугла на це засідання не прийшла. Парламентар Ярослав Железняк повідомив, що рекомендацію відкликати Безуглу ухвалили одностайно, один депутат утримався.