Йому назавжди буде 35: у боях за Україну загинув батько двох дітей з Одещини. Фото

Новини

У боях за Україну з російськими загарбниками поліг воїн з Одещини Вадим Семьохін. 35-річний захисник протистояв російській агресії на Донецькому напрямку, свій останній бій він прийняв 3 травня неподалік від Мар’їнки.

У Героя залишилися кохана дружина та двоє діток. Трагічну звістку повідомили у Біляївській міській раді. obozrevatel.com

Йому назавжди буде 35: у боях за Україну загинув батько двох дітей з Одещини. Фото

“Знову втрати… Загинув ще один наш захисник, мешканець Біляївки Вадим Семьохін. Вадим родом з міста Одеса. Майже п’ять років тому разом з дружиною він переїхав до Біляївки. Вадим Семьохін захищав Україну на Донецькому напрямку, загинув 3 травня. Віідтепер йому назавжди 35 років, у нього залишилась дружина і двоє маленьких дітей. Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблого Героя. Він захищатиме родину та рідну країну вже з небес”, – зазначено у повідомленні.

Як розповіли журналісти місцевого видання Біляївка.City, про загибель воїна стало відомо 5 травня.

До війни Вадим Семьохін працював  водієм-експедитором. З коханою дружиною вони виховували доньку-школярку та сина, якому ще немає й року.

“Мобілізували Вадима у лютому 2023 року. Він отримав повістку і сумлінно прийшов до військкомату. Спочатку знаходився у Житомирі, потім його направили на навчання до Великої Британії. Навчання тривало місяць, 12 квітня він вже був на передовій. Служив солдатом-стрілком помічником гранатометника одного з десантно-штурмових відділень. За словами дружини загиблого Ольги, зовсім нещодавно він попросив зібрати йому передачу на фронт. Вона зібрала, але так і не встигла її йому відправити. 2-го травня вони спілкувались, хоч був поганий зв’язок. 3-травня він мав заступати на чергування”, – пише видання.

Родині повідомили, що загинув Вадим неподалік від Мар’їнки на Донеччині, біля села Новомихайлівка під час артилерійського обстрілу.

“У пеклі війни він знаходився три тижні, віддавши за свободу України і майбутнє своїх дітей найцінніше – життя”, – пише видання.

Йому назавжди буде 35: у боях за Україну загинув батько двох дітей з Одещини. Фото

Журналісти також зауважили, що у Біляївці Вадим не встиг завести багато знайомих.

“Однак ті, хто його знав, згадують його як порядну людину, життєрадісного співрозмовника, гарного татуся і чоловіка… Неможливо словами передати весь біль і розпач родини через таку втрату. В таку хвилину вони потребують підтримки. Якщо хтось хоче і має можливість підтримати родину фінансово, зробіть це. З дозволу дружини ми публікуємо її карту: 4149 4998 0782 6159 Ольга Семьохіна“, – зазначено у повідомленні.

Поховають Героя на Алеї слави у Білявці. Дата прощання з воїном наразі невідома