У Росії на 9 травня зазвучало “Слава Україні”: хакери зламали ТБ під час трансляції параду в Москві. Відео

Новини

Хакери зламали російську телетрансляцію параду у Москві 9 травня. Завдяки зусиллям небайдужих, російські військові крокували по Красній площі під слова “Слава Україні”.

Відповідне відео, зняте росіянами, опублікував Telegram Nexta live. Зламану телетрансляцію дивилися глядачі у Санкт-Петербурзі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

Нагадаємо: протягом квітня співтовариство IT ARMY успішно здійснило низку атак на цифрову інфраструктуру та організації у різних галузях у Росії. Фахівці мають досягнення у страховій та фінансовій сферах, розважальній та культурній, автомобільній та транспортній та інших. Представники спільноти внесли “корективи” у роботу російського телебачення, театрів, фінансових та страхових установ, компаній з обслуговування автомобілів тощо.

Також українські хакери з команди Кібер Спротив зламали пошту, соцмережі та особистий кабінет на сервісі держпослуг Росії співробітника ГРУ РФ Сергія Моргачова. Він народився у Києві, проте все життя працює на Москву, зокрема, є куратором найвідомішого російського хакерського угруповання АРТ 28, яке у 2016 році зламало сервери Демократичної партії США у розпал виборів.