Карпатський мольфар розповів, коли завершиться війна і що чекає на Україну в майбутньому

Новини

Карпатський мольфар Василь Юращук – людина віща й мудра. Живе в селі Чорний потік Надвірнянського району, багато років допомагає людям.

10 листопада пан Василь розповів, називаючи конкретні дати весни-2023, про наше майбутнє і долю Херсонщини.

«Коли не злюблять папу Римського – тоді і настане кінець світу. Володя зачне і Володя закінчить. Якщо відтяти голову гадюці – хвіст ще довго тріпається», – починає свою розповідь мольфар.

– Багато переділу є і між нами, всередині. Але все зміниться. Всі об’єднаються. Всі віри і правителі.

В Україні все буде звільнено, але треба ще почекати. Все станеться 22 березня.

Прийшла кара на людей. Люди тепер зависні, недобрі, миритися не вміють. Коли зірвався Чорнобиль – відкрилися пекельні ворота. І кара пішла на Росію, на Путіна, на Лаврова. У Путіна увійшов злий дух, бо Путін дуже важко жив. І тепер той злий дух у ньому сидить.

Але Україна переможе! І коли ми здобудемо перемогу в цій боротьбі, стануть усі народи одними цілим, буде один народ, одна віра на цілий світ. Усі об’єднаються.

А Київ, за словами пана Василя, буде центром усього. І Росія, і Білорусія – всі підкоряться Києву. Це найбільше місто буде правити цілим світом.

Буде один пастир, одно стадо – так у Біблії написано.

Незлюблять дуже у світі нинішнього папу Римського Володимира у хрещенні, на його епосі все зло має закінчитися.

До кінця осені наші сили мають звільнити Херсон. Звільнити треба до 26 листопада – це дуже важливе число. Кожен місяць має п’ять особливих чисел, це число – одне з них. 26 листопада будуть великі зміни, звільнення Херсону і інших наших територій.

Росія вже зрозуміла, що вони накоїли. Путін почав скидати своїх генералів.

Ми скоро виграємо. Але треба ще чекати. Та 22 березня – це не так вже й довго.

Щоправда, хлопців впаде, поляже ще багато, і це вже будуть не ангели, а архангели, вони з неба захищають свою Україну. Вони йдуть до Бога щасливо. Герої завжди живі, ми завжди будемо їх згадувати”.